Zielarz radzi

Jeśli twoje dziecko choruje, i występują u niego przewlekłe dolegliwości, np. choroby górnych dróg oddechowych, bóle brzucha, nocne moczenie, dziecko w nocy rzuca się, kaprysi, płacze i nie chce spać, to znaczy że łóżeczko twojego dziecka jest zapromieniowane, stoi w miejscu zaburzeń.

 Jeśli rano wstajesz zmęczony, zamiast wypoczęty, a im dłużej śpisz tym jesteś bardziej zmęczony lub zmęczona, z różnymi chronicznymi bólami, zwłaszcza kręgosłupa które w ciągu dnia słabną lub mijają, to na pewno jesteś zapromieniowany.

 Najbardziej szkodliwe dla naszego organizmu są skrzyżowania cieków, a jeszcze bardziej szkodliwe miejsce spania, zagrażające naszemu zdrowiu i życiu jest nałożenie sie kilku szkodliwych promienowań, np. cieku wodnego i siatki Szwajcarskiej.

 Należy więc zabezpieczyć w skuteczny sposób twoje miejsce spania, co sprawi że sen twój będzie spokojny, a rano wstaniesz wypoczęty i zdrowy.

 Należy również pamiętać, że dwie osoby śpiące obok siebie, będą inaczej odbierać wpływy promieniowania, gdyż każda osoba, posiada inną wrażliwość i odporność na działające promieniowanie cieków wodnych. Dlatego z dwóch osób śpiących obok siebie, jedna osoba może być umierająca a druga czuć się całkiem dobrze, i nie chorować.

 Co zrobić jeżeli, w nocy nie śpimy, rano wstajemy zmęczeni, im dłużej śpimy, tym bardziej jesteśmy zmęczeni. Po położeniu się do łóżka, pojawiają się nieprzyjemne różne dolegliwości, częste nie ustające bóle kręgosłupa, tak dokuczliwe że nie możemy spać, ani znaleźć sobie wygodnego ułożenia i miejsca do spania.

 Rano wstajemy zmęczeni, i dopiero po pewnym czasie, kiedy się trochę rozchodzimy, zaczynamy dochodzić do siebie.

 Jeżeli przewlekle chorujesz, a pomoc medyczna, i inna nie przynosi ci ulgi w twoich cierpieniach, a po przebytych zbiegach operacyjnych dolegliwości powracają, nasilając się, pojawiają się np.: bule głowy, pojawiają się stany zapalne zatok, występują guzki tarczycy, guzy piersi, przewlekle stany zapalne górnych dróg oddechowych, szybko się męczysz, masz problemy z niewydolnością serca, problemy z przewodem pokarmowym, występuje u ciebie kamica wątrobowa i nerkową, masz ciągłe problemy jelitowe, choroby skórne, zwyrodnienia stawów, ciągłe bóle, zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie, Panie problemy z narządami rodnymi, Panowie z prostatą, masz stany zapalne żył w nogach, oraz występują inne nie wymienione dolegliwości, jeżeli to co napisałem odczuwasz, to z całą 100% pewnością, twoje miejsce spania, twoje legowisko, znajduje się na żyłach wodnych.

 Spanie na żyłach, to źródło zagrożenia dla twojego stanu zdrowia i życia, jest to przeszkoda dla normalnego funkcjonowania twojego organizmu. Woda, znajdująca się w warstwie wodonośnej pod ziemią, która płynąc ociera się o twarde przepuszczalne warstwy, emituje bardzo szkodliwe promieniowanie które u osoby, która śpi, nad taką żyłą wodną, lub ciekami wodnymi, powoduje bardzo szkodliwe wewnętrzne zmiany, oraz jest główną przyczyną powstawania, wymienionych tylko w części chorób, i dolegliwości, łącznie ze wszystkimi chorobami nowotworowymi.                      

 Nie spotkałem jeszcze przypadku, żeby osoba, która chorowała na chorobę nowotworową, nie spała na silnej żyle wodnej, i nakładającym się na miejsce chorujące innym szkodliwym, dla naszego zdrowia promieniowaniu.