Neutralizator marmurkowy

Zielarz radzi » Neutralizator marmurkowy

Na terenie Warszawy i jej okolic, są mieszkania bardzo ciężkie, niektóre nie nadające się w ogóle do zamieszkania, zwłaszcza stara Warszawa, Praga, Bemowo, tereny blisko Wisły, ze wzglądu na dopływy wód podziemnych. Ciężkie tereny występują w okolicy Raszyna, Ursusa, Zielonki Wołomina bardzo ciężkie są niektóre tereny w okolicy Pruszkowa, niemniej należy przyjmować że spanie zostanie zabezpieczone całkowicie, i obecnie jest to najskuteczniejsze rozwiązanie.

Obecnie dostępne są bardzo dobre ,,Neutralizatory Radiestezyjny MA 1506" , produkowane przez Firmę Ciszak z Poznania.

Aby usunąć przyczynę powstania twoich dolegliwości i wszelkich problemów zamów somie samodzielnie ,,Neutralizator Radiestezyjny MA 1506" dzwoniąć w godzinach pracy do pod nr 061 867 72 74 lub po godzinach pracy wysyłając maila biuro@ciszak.pl Neutralizator obecnie kosztuje 130 zł PL. plus koszty wysyłki 17 -20 zł. Polecany neutralizator, działa dożywotnio, zdejmuje szkodliwe promieniowanie cieków wodnych uskoków oraz w odczuwalnym stopniu promieniowanie urządzeń elektronicznych i jest to pierwszy znany mi neutralizator który zdejmuje bardzo szkodliwe dla naszego organizmu promieniowanie z kosmosu - siatki Szwajcarskiej, nazywanej również siatką Hartmana. Dlatego go polecam, bo jest prosty i bardzo skuteczny, nie wymagający strojenia, ani obecności w domu radiostety. Wystarczy położyć płytkę płasko, znakami do góry, a działa natychmiast.

Neutralizator układamy w centrum mieszkania, w szafie, na półce, na parapecie okna, a działa nawet nierozpakowany. Nie należy, układać go pod miejscem naszego spania. Zainstalowany na parterze, zabezpiecza wielokondygnacyjny domek, lub blok mieszkalny, pod warunkiem że mieszkanie nie przekracza powierzchni 150 metrów, bo taką powierzchnie zabezpiecza, i jest to koło o promieniu około 6 metrów. Neutralizator jest bardzo przydatny w podróży, na urlopie, na wakacjach, czy na działce, bo jest mały i poręczny i możemy go wozić ze sobą. Przy zamówieniach, proszę powoływać się na Antoniego Zawiślak, gdyż na moją osobistą prośbę, neutralizatory wysyłane są szybciej, i to jeszcze tego samego dnia, lub następnego. A wtedy otrzymacie go państwo pocztą w ciągu 2-4 dni.

Ważna uwaga

Po zainstalowaniu neutralizatora, przez około 6 do 7 dni, pojawi się gorsze samopoczucie, przez 3 - 4 dni, może pojawić się pulsowanie powyżej skroni, chodzi o to że po zdjęciu promieniowania na wysokości serca, wydolność mięśnia sercowego się poprawia, serce zaczyna pracować lżej i zaczyna pracować lepiej, a pulsowanie powyżej skroni to pulsowanie ciśnienia. W tym czasie, a odczuwa to większość domowników, pojawia się jakaś zmiana, a w mieszkaniu czy domku, tworzy się lżejsza atmosfera i lżejsze powietrze.

To jest właśnie taka reakcja organizmu, na neutralizator, który po zainstalowaniu, zdjął szkodliwe promieniowanie, a organizm zareagował, gwałtownym zawirowaniem energetycznym, co należy przetrzymać. Następnie przez około 1,5 - 2 miesiąca, pojawi się potrzeba i chęć spania, oznacza to że organizm zaczyna się regenerować, i to jest normalna reakcja organizmu na brak szkodliwego promieniowania.