Odwiedziny
Dzisiaj: 33Wszystkie: 5378

Dlaczego nie mogą zajść w ciążę ?

Nie pomoże nawet In-Vitro,
jeżeli kobieta ma męską polaryzację ciała.

Jestem zielarzem od ponad trzydziestu lat, i przez cały ten czas, obserwuję nasilenie się zjawiska zmiany polaryzacji ciała, lub jak kto woli biopola. Zmieniona polaryzacja pojawia się u dziewcząt, młodych kobiet, ale również u pań w średnim wieku. Zmianę biopola człowieka, powodują szkodliwe promieniowania, które unieruchamiają punkty energetyczne w ciele partnerów, czakramy. Niepracujący 1-2 i 3 czakram, z odwrócona polaryzacją, powoduje niemożność poczęcia, nie mylić z niepłodnością. Niemały wpływ na polaryzację mają, komputery, burze magnetyczne, pola energetyczne wytwarzane przez linie wysokiego napięcia, oraz przebywanie w miejscach energetycznych zwanych czakramami, dotykanie przedmiotów, które silne promieniują i mogą zmienić biopole człowieka.

Niemożność poczęcia dziecka brak możliwości zajścia w ciążę, oraz jakichkolwiek perspektyw na urodzenie własnego potomka jest problemem, nasilającym się w ostatnich latach.       

Pisząc tą informację, opieram się na moim wieloletnim doświadczeniu. Po przywróceniu właściwej polaryzacji, wiele małżeństw do tej pory bezdzietnych, które utraciły wszelką nadzieję, dzięki mojej pomocy, zyskuje możliwość zostania rodzicami unikając jednocześnie wydatków związanych z bardzo wysokimi kosztami zabiegów, na które wiele młodych par po prostu nie stać, a państwo ich nie dotuje.   

Jeżeli kobieta ma bieguny męskie nie dojdzie do poczęcia. Nie ma znaczenia w jaki sposób zostanie wprowadzone nasienie do narządów rodnych. Czy będzie to próba poczęcia naturalnego, czy będzie to in-vitro, inseminacja czy jakiś inny rodzaj zabiegu, to do poczęcia i tak nie dojdzie, ponieważ nasienie zostanie wyrzucone, usunięte przez odpychające biopole kobiety. W przypadku odwróconej polaryzacji jednego z partnerów, po kontakcie fizycznym lub po zabiegu zapłodnienia, zgodnie z prawem odpychania.

Każdy z nas pamięta lekcje fizyki w szkole podstawowej, gdzie nauczyciele demonstrowali dwie podkówki magnesu. Bieguny były zaznaczone dwoma kolorami, czerwonym i niebieskim. Bieguny jednoimienne i jednokolorowe odpychały się a różnokolorowe, różno imienne się przyciągały.

Tak samo jest z biopolem mężczyzny i kobiety. Jeżeli partner lub o wiele częściej partnerka ma odwróconą polaryzację, nasienie zostanie wypchnięte, następuje jego wypłynięcie i nigdy nie dojdzie do poczęcia.

Zmiana polaryzacji poprzez przywrócenie Paniom żeńskich biegunów jest czynnością dziecinnie prostą, o czym każdy radiesteta czy bioterapeuta powinien wiedzieć i znać sposób. Ważne też jest utrzymanie tej polaryzacji, przez pierwsze trzy miesiące ciąży, od chwili potwierdzenia ciąży testem ciążowym. Po przywróceniu właściwej polaryzacji, nie zawsze one się utrzymują i często zdarza się, że wraca do poprzedniej, co może prowadzić do poronienia.

Dzięki mojej interwencji i po przywróceniu właściwej polaryzacji przez około 30 lat urodziło się już tysiące dzieci.

Jest to sprawdzona i skuteczna metoda prowadząca do naturalnego poczęcia. Polaryzację ustala się przy pomocy wahadełka radiestezyjnego, a zmiana polaryzacji odbywa się, przy pomocy prostego zabiegu bioterapeutycznego. Potwierdzenia  poczęcia dają mi ogromną satysfakcje a radość i szczęście rodziców jest dla mnie najważniejszą nagrodą.

UWAGA

1. Aby ustalić właściwą polaryzacje u kobiety należy bezwzględnie oczyścić jelito grube, lewatywą z własnego moczu, aby usunąć z organizmu matki wszelkie toksyny – leki zalegające i przyjmowane w dzieciństwie, chemię zawarta w spożytych pokarmach, i inne toksyny które mogły się dostać również przez skórę lub z płynami. Po poczęciu organizm matki zepchnie to wszystko na noworodka, który będzie chorował, a matka po porodzie będzie kwitła. Stare powiedzenie mówi – jeżeli młoda kobieta chce poprawić sobie cerę, niech zajdzie w ciąże.

2. Usunąć z woreczka żółciowego i z wątroby kamienie. Chodzi o to ze nawet przy drobnych kamieniach znajdujących się w woreczku żółciowym, zalegające kamienie te układają się w kształcie gruszki i kształcie pęcherzyka żółciowego, i często są bezbolesne. Po zajściu w ciążę i  przy około połowie ciąży, kamienie się przemieszczają na skutek rosnącego płodu który naciska na kamienie, a wtedy w okolicy prawego boku, miejsca gdzie znajduję się pęcherzyk żółciowy, pojawiają się nawet silne bóle. To dlatego kobiety po połowie ciąży, a zwłaszcza przed porodem, trzymają ręce na prawym boku, dokładnie tam gdzie znajduje się pęcherzyk żółciowy. 

3. Należy bezwzględnie zabezpieczyć miejsce spania przed promieniowaniem cieków wodnych, przed promieniowaniem siatki Hartmana i innymi szkodliwymi promieniowaniami, odpromiennikiem który te promieniowania zdejmuje do zera to -  neutralizatorem marmurkowym FIRMY CISZAK.

To są trzy warunki które muszą zostać bezwzględnie spełnione, aby można było ustalić właściwą  polaryzację kobiecie lub mężczyźnie.