Odwiedziny
Dzisiaj: 32Wszystkie: 5377

Czym się zajmuję

Pomóż sobie, skorzystaj z mojej kuracji ziołowej

*wszelkie dolegliwości kobiece
*nie ma bóli głowy których nie można usunąć ziołami
*serca i układu krążenia
*guzy piersi, tarczycy i inne
*wszelkie schorzenia układu pokarmowego
*dolegliwości nerek i wątroby
*wszelkie kamice różnych narządów
*wszelkie alergie
*wszystkie najcięższe dolegliwości skóry
*stany zapalne zatok
*dolegliwości prostaty
*bezpłodność, i niemożność poczęcia
*cukrzyca do całkowitego uzdrowienia
*nerwice różnego rodzaju
*urazy psychiczne
*przewlekłe, zapalne stany dróg oddechowych
*dolegliwości jelit, polipy i hemoroidy
*oraz wiele, wiele, innych nie wymienionych tu dolegliwości

Wszystkie zioła użyte w moich mieszankach są dopuszczone przez  POLSKI INSTYTUT  ROŚLIN I PRZETWORÓW ZIELARSKICH, i zioła są każdorazowo przebadane, oraz posiadają ważny atest. Każda nowa dostawa jest  dodatkowo badana radiostezyjnie, co ma na celu poprawę jakości produktu.

Ocena stanu zdrowia chorego oraz badanie odbywają się metodą radiostezyjną. Następnie badane są ważniejsze punkty alarmowe na dłoniach chorego, analizuje również moje odczucia które wysyła ciało i organizm chorego, przeprowadzam krótki wywiad porównując to wszystko z moją dziagnozą. I bardzo ważne, badanie polegające na sprawdzeniu miejsca spania chorego, i określenie czy jest on zapromieniowany, szkodliwym promieniowaniem  żył wodnych, które określam w umownej skali, określając siłę  promieniowania. A siła promieniowania ma ogromny wpływ na szybkość rozwoju chorób. Sprawdzam i określam również  obecność, innych szkodliwych wpływów, siatki szwajcarskiej Hartmana, co jest podstawą sukcesu, i całkowitego uzdrowienia.          

Przyjeżdżając do mnie do Pruszkowa lub do Olsztyna chorzy nie muszą przywozić ze sobą badań, ani wyników, gdyż nie jest to konieczne. Często ludzie są zaskoczeni faktem, że potrzebowali pobytu w szpitalu, aby zrobić szereg badań, analiz i prześwietleń, czasem bardzo przykrych i uciążliwych, podczas gdy u mnie, wyniki są na poczekaniu, i pokrywają się z  tymi medycznymi.

Moimi ziołami można uzdrowić bardzo wiele dolegliwości np. tak często spotykane wszelkie bóle głowy i rzekome migreny, których przyczyn należy poszukiwać wewnątrz organizmu, a które spędzają sen z powiek bardzo wielu przyjeżdżającym osobom.
 
Sprawia mi wiele radości, kiedy podczas kolejnej wizyty i powtarzania ziół, chory informuje mnie o tym że do tej pory przyjmowali niezliczone ilości leków oraz środków przeciwbólowych, a tu po wypiciu paczki lub części zestawu ziół, ustąpiło wiele dolegliwości. Wtedy przychodzą podziękować lub dzwonią, że bóle ustąpiły i że już nie cierpią, a boląca przez ostatnie dwadzieścia lat głowa, wreszcie przestała boleć.

Skuteczny jestem również w uzdrawianiu ziołami wszelkich dolegliwości tarczycy, nadczynności, niedoczynności, które w bardzo krótkim okresie czasu giną całkowicie, i nie powracają, szybko całkowicie zanikają, torbiele, guzki ciepłe i zimne, których pozbycie się nie stanowi większego problemu.

Dolegliwości serca i układu krążenia, są bardzo podatne na uzdrawianie ziołami jak również niewydolności naczyń wieńcowych, miażdżyca, nadciśnienie i podciśnienie tętnicze.

W sytuacjach, kiedy chory przeszedł operację wszczepienia pomostów lub jak kto woli bajpasów, przy systematycznym wypiciu dwóch ewentualnie na etapie picia trzeciego zestawu picia mieszanek ziołowych, ustępują w większości przypadków całkowicie niewydolności i blokady w naczyniach.

Dokuczliwe zakrzepowe zapalenie żył płuc i goleni, z powikłaniami cukrzycowymi, pod wpływem kuracji ziołowej oraz innych stosowanych prze zemnie metod w bardzo krótkim okresie czasu, schorzenia te nie tylko cofają się, ale ulegają całkowitemu uzdrowieniu.

Podczas stosowania kuracji, rany oczyszczają się i goją, czego absolutnie nie można osiągnąć lekami oraz metodami medycznymi.

Znikają sine, fioletowe i granatowe przebarwienia nóg, nogi przestają puchnąć, bardzo często zdarza się, że fragment ciemnej lub czarnej kończyny jeszcze udaje się uratować.

Po wypiciu określonej ilości mieszanek ziołowych kończyny nabierają naturalnej barwy, a wiele z nich przeznaczonych przez medycynę ortodoksyjną do nieodwołalnej amputacji kończyn ratuje się. Niemalże całkowicie znikają mniejsze żylaki, a duże miękną i znacznie zmniejszają się..

Ale warunkiem całkowitego uzdrowienia jest systematyczne picie ziół, oraz wykonywanie wszystkich wcześniej ustalonych zaleceń zielarza związanych z kuracją.

Naczynia krwionośne i serce ulegają oczyszczeniu i odmłodzeniu na wiele lat. Na etapie picia ziół, pod koniec picia czwartego zestawu ziołowego bardzo znacznie zmienia się cera, ginie wiele zmarszczek, skóra twarzy wygładza się i robi się delikatna. Całkowicie znika arytmia i migotanie przedsionków. Domykają się zastawki, które do tej pory źle funkcjonowały.

Osoby pijące zioła, już po kilku dniach odczuwają korzystną zmianę, lekkość w okolicy serca i nie tylko. Normuje się poziom cholesterolu poprawia się krążenie wyrównuje się ciśnienie, ustępują i w większości zmiany i dolegliwości reumatyczne, wolno, ale systematycznie cofają się zmiany kostne, których większość ginie całkowicie.

Wszystkim też poprawia się słuch i wzrok.

Zdarzyło się wielokrotnie, że niewidzące przez wiele lat oczy zaczynają widzieć. Podczas kuracji pojawiają się zaburzenia wzroku, oczy mogą być bardziej zaropiałe, pojawiają się mroczki mgiełki, oraz małe ciemne lub świecące punkciki, czym nie należy się martwić, świadczy to tylko o tym że w oczach oraz głowie poruszyło się krążenie, gdyby coś takiego pojawiło się w czasie jazdy np. samochodem, wystarczy pomrugać oczami a te objawy ustępują.

U części osób pod koniec kuracji znika siwizna i wraca dawny kolor włosów, wielu wcześniej chorych odzyskuje utracone włosy. Obserwuje nasilenie się tego zjawiska.

Wszystkie osoby pijące zioła odczuwają znaczny przyrost sił i energii.

Dolegliwości przewodu pokarmowego jak niedokwaśność i nadkwaśność, nieżyty i owrzodzenia żołądka i dwunastnicy, a także bardzo trudne do wyleczenia owrzodzenie jelita grubego i cienkiego, zwłaszcza polipy w jelicie  grubym podczas kuracji wychodzą bezboleśnie, w okresie około jednego miesiąca, natomiast przez medycynę akademicką usuwane są tylko operacyjnie. Narośla rakowe, polipy dolnego odcinka jelita grubego odrywają się bezboleśnie w czasie zaledwie nawet kilku dni, tak samo dzieje się z nowotworami dolnego odcinka jelita, co potwierdzane jest badaniami klinicznymi. Duże hemoroidy zanikają po około dwu i pół tygodnia płukania jelita grubego, a przy wykonaniu wszystkich zaleceń zielarza dolegliwości te nigdy nie powracają.

Uznawaną przez medycynę akademicką, za nieuleczalną, cukrzycę,  przy zastosowaniu kuracji moimi ziołami, przez określony czas, po systematycznym wypiciu około pięciu zestawów ziół, cukier stabilizuje się niemal całkowicie, lub jest nieznacznie wyższy od wskazań książkowych, ale ziołami uzdrawiamy nie tylko trzustkę lecz cały organizm i wszystkie wcześniej wykryte w nim dolegliwości.  I zawsze warunkiem powodzenia kuracji jest podjęcie leczenia ziołami w porę.

W czasie stosowania kuracji ziołowej zabraniam odstawiania, przyjmowanych przez chorego leków, które przepisał lekarz.

Opierając na moim wieloletnim doświadczeniu  potwierdzam, że zioła, oraz inne moje terapie są przede wszystkim bardzo skuteczne, są bardzo łagodne i nie kolidują z  leczeniem medycznym, niemniej nagłe odstawienie leków, które przepisał lekarz, mogło by spowodować pogorszenie samopoczucia chorego, lub też inną nie dającą się przewidzieć reakcję, co w konsekwencji mogło by spowodować przerwanie picia ziół i zniechęcenie do kuracji ziołowej, lub medycznej.

Podczas picia ziół, w miarę jak poprawia się stan zdrowia, pojawia się lepsze samopoczucie, zarówno chory jak i jego lekarz i tak zmniejszają, i ograniczają  ilość przyjmowanych leków, a w konsekwencji lekarz zaleca całkowite odstawienie leków.

Dolegliwości takie jak, zapalenie nerek, białkomocz, wodonercze, torbielowatość nerek, wszelkiego rodzaju kamice, nawet nerki uznane przez medycynę za martwe, w większości przypadków jeszcze udaje się uratować.

Dolegliwości prostaty i jej nowotwory, dobrze poddają się uzdrawianiu ziołami.

Bardzo łatwo i w krótkim okresie czasu można pijąc moje zioła, pozbyć się kamicy pęcherzyka żółciowego, niemniej należy pamiętać o tym, że jeżeli w woreczku żółciowym mamy 10 kamieni to w wątrobie jest 30 dużych kamieni, a drobnych kilka tysięcy. Nie ma kamieni których nie udało by się rozmulić ziołami, nawet nerkowe szczawiany.

Wątroba to największy organ w organizmie człowieka, dlatego nie wystarczy usunąć pęcherzyk żółciowy, choć czasem zabieg operacyjny jest konieczny, trzeba całkowicie i bardzo dokładnie oczyścić wątrobę wewnątrz, oraz pobudzić jej funkcję, co powoduje korzystna regenerację całego organu, i wtedy dopiero możemy dopiero mówić o zdrowej wątrobie.

Żółtaczka wirusowe zapalenie wątroby, a także marskość, stłuszczenie, torbiele. Wirus ,,C” bardzo dobrze poddaje się całkowitemu uzdrawianiu. I nie wiem jak to się dzieje, ale potwierdzają to badania kliniczne. Zawsze w przypadku uzdrawiania wątroby ważne jest oczyszczenie wszystkich czterech płatów, które uzdrawiane ziołami regenerują się całkowicie.

Jestem w stanie usunąć moimi ziołami każde kamienie z organizmu, co odbywa się, stosunkowo szybko, i bezboleśnie. Chore narządy regenerują i oczyszczają się, zaczynają funkcjonować normalnie tak że rozpuszczenie kamieni, jest już niezmiernie proste i bezbolesne, gdyż pobudzone do pracy organy, powodują rozkruszenie i rozmulenie się wszelkich złogów. Przed rozmuleniem się, kamienie zawsze się powiększają.

Z mojego bogatego bo, ponad trzydziesto dwu letniego doświadczenia wynika, że nie ma dolegliwości skórnej której nie można by uzdrowić ziołami.

Najcięższe łuszczyce, trądziki, alergie, bielactwa, uznawane przez medycynę za nieuleczalne, nadmierna potliwość, liszaje, wszelkie wysypki, cofają się pod wpływem ziół bezpowrotnie.

Ludzie cieszą się jak małe dzieci, kiedy po wielu latach mogą nareszcie włożyć koszulę lub bluzkę z krótkimi rękawami, Panie mogą pójść na plażę, oraz wreszcie mogą założyć krótkie sukienki, zamiast noszonych od wielu lat spodni ukrywających zmiany skórne.

Moje herbatki ziołowe likwidują również wiele pasożytów, i to zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.

Bardzo lubię uzdrawiać ziołami przewlekłe alergie, wysypki, oraz ciągnące się latami dolegliwości górnych dróg oddechowych u dzieci.

A efekty kuracji ziołowej są niemalże natychmiastowe, ponieważ rodzice dbają o swoje pociechy bardziej niż o siebie i dlatego uzdrawianie zawsze przebiega znacznie szybciej niż u osób dorosłych.

Niemowlęta i dzieci do lat trzech są kąpane w ziołach dlatego nie ma możliwości ich przedawkowania, a tym samym szkodzenia maluchom. Nie można przedawkować, bo skóra dziecka weźmie tylko tyle ile potrzebuje organizm.

Zupełnie inny temat to choroby kobiece. Zaburzenia związane z klimakterium, mięśniaki, niedrożność jajowodów, stany zapalne jajników, guzy, torbiele, nadmierne i bolesne krwawienie miesięczne, upławy i nadżerki, oraz nowotwory, to dolegliwość, z którymi spotykam się nagminnie. Uzdrawianie ich ziołami nie przedstawia większych trudności. W przypadku Pań, które urodziły, to normalny okres powinien być nie dłuższy jak dwa i pół do trzech dni, przy całkowitym braku buli krzyża.

Panienki powinny mieć okres nie dłuższy jak cztery dni, miesięczne krwawienie musi być całkowicie bezbolesne i bez najmniejszych buli krzyża, a jeżeli jest inaczej, to podczas stosowania kuracji ziołami i przy stosowaniu innych metod terapii, te problemy w zadziwiająco krótkim czasie całkowicie ustępują, a cykle normują się. Bóle głowy z tyłu u podstawy u kobiet, to problemy z macicą. Bóle skroniowe u kobiet w skroniach, to jajniki, z tym ze przykładowo, od prawego jajnika boli lewa skroń, i na odwrót. Bóle czołowe to najczęściej wrzody żołądka i dwunastnicy, a odpowiada za to nadmiar słodyczy.

Zajmuję się również, tak przykrą, i krępującą, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn bezpłodnością, niemożnością poczęcia.

Mam już pokaźną gromadkę tak zwanych - własnych dzieci. Robię to od wielu lat (ustalam i koryguję bieguny partnerów) i zawsze sprawia mi to wiele radości, że mogę podarować bezdzietnemu małżeństwu, upragnione i przez wiele lat oczekiwane ich własne dziecko. Do chwili obecnej zawsze się udawało. Kiedy po wielu bezskutecznych i drogich wizytach u lekarzy, małżonkowie stracili już nadzieję na posiadanie upragnionego potomka, dowiedzieli się właśnie że zielarz pomógł komuś w tej rzekomo beznadziejnej sprawie, więc niezwłocznie się u mnie pojawiają.

W przypadku stosowania metody ,,INWITRO,, próba zajścia w ciąże jest w większości przypadków bezskuteczna, jest bardzo droga, i w mojej ocenie jest to tylko wyrzucaniem pieniędzy.

Jestem również przeciwnikiem tak obecnie rozpowszechnionym sztucznym poczęciom, ponieważ dzieci poczęte w ten sposób, nie posiadają najważniejszego czynnika, jakim jest obecność partnera, który przekazuję w akcie zjednoczenia, wszelkie życiowe energie, których brakuje dzieciom poczętym z próbówki. Dzieci poczęte w ten sposób nie będą miały, i nie otrzymają od obojga rodziców, energii miłości, które to energie są niezbędna do prawidłowego rozwoju nowej istoty ludzkiej.

Trudno wszystko opisać na kilku stronach, dlatego będę odpowiadał, telefonicznie jak i na stronach internetowych. Na pewno pominąłem wiele spraw, jak chociażby zapalenie zatok czołowych i policzkowych, które oczyszczają się zaledwie kilka dni. Mając do dyspozycji tak bogatą aptekę natury, potrafię skutecznie pomóc w niezliczonych dolegliwościach.

Trafiają do mnie osoby beznadziejnie chore, którym odebrano nadzieję, bo medycyna ortodoksyjna daje im kilka tygodni lub miesięcy życia, a oni piją moje zioła, i wracają do zdrowia i jakoś nie chcą umierać.

Równie często, a właściwie bardzo często, przychodzą osoby znerwicowane, z urazami psychicznymi, lękami i depresjami.

Załamane, zrozpaczone i bezradne, często uznane za chorych psychicznie będące pod wpływem nadmiernych dawek leków psychotropowych, które tylko pogłębiają stan choroby i otępienia.

Osoby te oprócz ziół potrzebują dodatkowej pomocy z mojej strony, bowiem wielu z nich jest pod wpływem obcych bytów, lub jak kto woli posiadają zwielokrotnioną osobowość. W takich sytuacjach wykonuję nieodpłatnie oczyszczanie duchowe. Rezultaty takiego postępowania, są tak wspaniałe, że niejednokrotnie, sam jestem zaskoczony.
 
OCZYSZCZANIA ZAWSZE DOKONUJĘ BEZPŁATNIE jeżeli jest taka potrzeba.

Po takim oczyszczeniu, uspokajają się nerwy i myśli i mijają nasilające się okresowo skłonności samobójcze.

Pisze do mnie wiele osób w tej sprawie, i bardzo często jest tak, że przyczyna jest zupełnie inna, najczęstszym powodem jest to, że cała osoba lub głowa jest silnie zapromieniowana, płynącą pod miejscem spania, podziemną żyłą wodną, lub innym szkodliwym promieniowaniem, co może powodować podobne objawy.

Ludzie często przysyłają w kopertach lub przekazami różne kwoty pieniężne, co jest dla mnie bardzo kłopotliwe, dlatego też bardzo proszę nie przysyłajcie mi pieniędzy za oczyszczanie.

Trudno mi jest również odpisywać na listy, za co przepraszam, gdyż każdego dnia przychodzi do mnie dużo korespondencji. Dlatego o ile jest to możliwe proszę, zawsze podawajcie numery telefonów a postaram się oddzwaniać.

W przypadkach, kiedy chore osoby nie mogą lub nie są w stanie przyjechać do mnie osobiście, diagnozowanie odbywa się z pisma, bielizny, zdjęcia, lub dowodu osobistego. Z fotografią osoby chorej, zgłasza się ktoś bliski lub znajomy, a dalej wszystko odbywa się już tak, jakby diagnozowana osoba, była osobiście i w gabinecie na miejscu.

Dobrze jest, kiedy osoba badana dodatkowo potrze zdjęcie, suchymi palcami, wtedy są lepsze wskazania.

W ten sposób korzysta z moich porad zawsze kilkadziesiąt osób niemalże z całego świata.

Ważne jest również, aby osoba pośrednicząca nie dotykała fotografii, ponieważ pozostawia tam swoje ślady i swoje choroby, co zawsze w jakimś stopniu zakłóca diagnozowanie.