Borelioza

Zielarz radzi » Borelioza

 

Bolerioza, podejmując się ziołowej kuracji w 99,9% uwalniamy organizm od pasożytniczego krętka, co potwierdza  Antoni Zawiślak Zielarz z ponad 35 letnim doświadczeniem.

 

    Bolerioza to krętek pasożytujący w kleszczach, wszach, komarach i innych drobnych owadach, a przenoszony jest przez konie krowy sarny lisy psy, myszy, szczury w tym również i inne drobne ssaki i ptaki. Zarażonych pasożytów, pasożytniczymi krętkami całej populacji nosicieli, jest około 10%, natomiast około 20% zarażonych jest kleszczowym zapaleniem mózgu. Wpijające się w skórę ludzką kleszcze, przenoszą krętki do ciała nowego żywiciela jakim jest człowiek. Pojawiające się objawy, po wczepieniu się kleszcza i po jego usunięciu, pojawiający się czerwony rozszerzający się rumień, rozszerzający się od miejsca ukąszenia w środku bledszy, nie świadczy jeszcze o zarażeniu, i występuje miej niż u połowy zarażonych, ale świadczyć może o obronnej reakcji organizmu. Natomiast jeżeli po kilku tygodniach lub nawet miesiącach pojawią się nawracające i przemieszczające  się do innych miejsc bóle stawów, paraliż twarzy, bóle mięśni, zapalenie opon mózgowych, bóle zębów, drżenie, porażenie nerwu twarzowego (paraliż Bella). To mogą to być objawy świadczące o zakażeniu się boreliozą. Niemniej, zdiagnozowanie boreliozy dla lekarza medycyny akademickiej jest trudne, nawet po pojawiających się objawach i często jest błędnie diagnozowana, często nawet jako – stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów, zespół chronicznego zmęczenia, późne stadium kiły, choroba Alzheimera, zespół jelita drażliwego, toczeń i inne. Zawroty głowy osłabienie, mogą świadczyć, lub nie koniecznie, że zostaliśmy zarażeni pasożytniczym krętkiem.

 

    Boska natura w swej wszech potężnej mądrości, wytworzyła całkowicie skuteczny lek roślinny ,,szczeć” i kilka innych roślin wspomagających, do całkowitego zwalczenie i unicestwienia pasożyta. Pomimo niemal stuprocentowej skuteczności uzdrawiania zarażonego organizmu od boreliozy, i aby osiągnąć całkowite uzdrowienie, należy usunąć promieniowanie cieków wodnych, wredne promieniowanie siatki szwajcarskiej, lub inne szkodliwe wpływy. Promieniowania te osłabiają cały organizm, i jego siły obronne oraz są sprawcami najgorszych chorób w tym nowotworów. Następnie należy przejść, gruntowne oczyszczanie całego organizmu, bezwzględnie pozbyć z organizmu innych pasożytów, przeprowadzić oczyszczenie jelita grubego, wątroby, nerek, przywrócić wydolność wszystkich organów wewnętrznych, krążenie, wydolność serca,  i inne życiowe funkcje, w tym uzupełnić w organizmie krzem, a na koniec zastosować miksturę ze ,,szczeci’ i innych ziół, a wtedy kuracja jest całkowicie skuteczna. Osoby które są zarażone krętkiem boreliozy mogą kontaktować się z zielarzem poprzez moją stronę www zielarz.olsztyn. Przyjmuję w Pruszkowie i w Olsztynie, badam również ze zdjęcia i wysyłam zioła, jak przygotować zdjęcie więcej na mojej stronie. Antoni Zawiślak Zielarz