Aby włosy przestały wypadać

Zielarz radzi » Aby włosy przestały wypadać

Do tego zabiegu wykorzystujemy własny mocz, który posiada właściwości lecznicze i był używany w lecznictwie ludowym od początków świata. Stosowany zewnętrznie wnika w skórę powoduje silne rozrzedzenie krwi, które z kolei pobudza i odżywia tkanki, zwłaszcza skórę. Jeżeli przykładowo w warstwie skórnej znajdują się cebulki włosów, to po dwóch – trzech masarzach odżywają, a włosy zaczynają odrastać i szybciej rosnąć a siwym włosom wraca naturalny kolor. Po kilku masarzach  odżywają nawet rzekomo martwe cebulki, z których włosy bardzo szybko odrastają, nawet u osób łysych.               
W rozmowie z osobami z najbliższego otoczeniem nie używamy słowa mocz, a mówimy, eliksir, żel do włosów, szampon do włosów, woda życia lub woda z własnej studni nawet mąż w przypadku Pań nie musi o waszych praktykach wiedzieć.
Masaż najlepiej rozpocząć w połowie płukania jelita grubego, kiedy przestajemy odczuwać  niechęć do moczu. Do masażu używamy moczu, dwu lub  trzy godzinnego, bo starszy cuchnie. Uzbierany mocz wlewamy do butelki, wkładamy np. do zlewu pod wrzątek, odkręcamy częściowo zakrętkę i chwila, a mamy ciepły mocz. Głowę polewamy cztery lub pięć razy. Dlaczego - bo skóra bardzo szybko go wchłania, włosy są mokre a skóra sucha, dlatego głowę polewamy kilka razy. Głowę masujemy paznokciami, zwłaszcza masujemy intensywniej w okolicach nad uszami, gdzie włosy siwieją najszybciej. Twarz, miejsca ze zmarszczkami masujemy opuszkami palców, masujemy również szyję w miejscach skupisk węzłów chłonnych, następnie piersi, okolice pachwin i powyżej pachwin gdzie węzłów chłonnych jest najwięcej. Taki zabieg trwa kilka minut. Następnie, spłukujemy się ciepłą wodą, a ona zmywa z nas wszystko to czego skóra nie wchłonęła, nie pozostawiając żadnych, ale naprawdę żadnych zapachów moczu.                                                                                                    
Po takich kilku masażach włosy pięknie odrastają stają się silne delikatne i miękkie, jak kocie włosy, po jakimś czasie, chociaż u każdego jest inaczej, włosy siwe odzyskują dawny kolor. Nawet już po kilku takich masażach moczem, skóra  twarzy, szyi, klatki piersiowej i piersi, skóra staje się miękka i delikatna, ginie wiele zmarszczek. Ginie również wiele zmian i guzków w węzłach chłonnych, a masaż oczyszcza je i pobudza układ limfatyczny. Zanim krążenie zostanie ruszone od wewnątrz ziołami, to w krótkim czasie uzyskujemy zupełnie inną odmłodzoną cerę twarzy, co jest bardzo widoczne. 
Gdyby, po masażach skóry np. głowy pojawiły by się zmiany skórne to znaczy że skóra zaczęła się oczyszczać i to jest naturalne, i tak ma być. Jeżeli oczyścimy jelito grube, to organizm wraca do naturalnego oczyszczania, poprzez układ moczowy i jelito grube, oraz zaczyna oczyszczać się w naturalny sposób do wewnątrz, ale to co jest w cienkiej warstwie skórnej, może oczyścić się tylko na zewnątrz, stąd mogą pojawić zmiany skórne, takie jak wrzody, krosty i wysypki, wtedy na 4-5 dni przerywamy masarze.
To co tu przekazuję, to najprostszy i najbardziej skuteczny a zarazem najtańszy sposób na pozbycie się wypadania włosów, odzyskanie ich naturalnego koloru, wzmocnienie włosów i widoczne odmłodzenie cery oraz pozbycie się wielu zmarszczek.

Opracował: Antoni Zawiślak